Petek DİNÇÖZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petek DİNÇÖZ

Petek Dinçöz Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sabahlar şenleneek..

YazarMesaj
fatos
Moderatör
Moderatör
fatos

Sabahlar şenleneek.. Empty
MesajKonu: Sabahlar şenleneek..   Sabahlar şenleneek.. Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 6:05 pm

Sabahlar Şenlenecek

Ünlü Şarkıcı Petek Dinçöz, 'Arım Balım Peteğim' Adlı Sabah Programının Provalarına Başladı

ÜNLÜ ŞARKICI PETEK DİNÇÖZ, 'ARIM BALIM PETEĞİM' ADLI SABAH PROGRAMININ PROVALARINA BAŞLADI

Dinçöz programıyla ilgili, 'Keller saçlanacak. Sosyal içerikli birçok konuya değineceğiz. İş imkanı sağlayacağız. İlk gün Taksim meydanında yayınımız olacak. İlk konuklarımız sürpriz daha önce hiçbir yere çıkmamış biri olacak. Şaşırtmayı çok seven biri olarak bol bol şaşırtacağım. Nazar benim için çok önemli stüdyoda kuliste kurşun döktüreceğim. Her mülüman gibi nazara çok inanan biriyim' dedi.

Ramazan ayında kırgın olduğu herkesle barışacağını söyleyen Dinçöz, 'Tırnaklarımı kime geçirdiğimi çok iyi biliyorsunuz. Önümüzde mübarek Ramazan ayı var. Bütün kırgın olduğum insanlarla barışacağım. Karşısına çıktığımda çekineceğim Seyfi Dursunoğlu ve sayın Başbakanımız olur. Sonrada basın mensubu arkadaşlarımı konuk almak istiyorum. Sizin sıkıntılarınızı ve neler çektiğinizi dile getireceğim. Ne sıkıntılarla bu haberleri yapıyorsunuz bunları da dile getirmek istiyorum' dedi.

Programının provalarında izlemeye gelen konuklarına bir ara politikacı gibi davranan Dinçöz politikaya adım atmak ilgili, 'Bence herkes kendi işini yapmalı. Müzikle ilgili şeyler yapıyorum. Yalan konuşmam sevmemde. B uprogramda sahnedeki değil günlük hayattaki Petek'i tanıyacaksınız. Bu programda herşeye değineceğiz. Ama siyaset yapmayı şuan asla düşünmüyorum.

GECCE

Sabahlar şenleneek..
1 sayfadaki 1 sayfası