Petek DİNÇÖZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petek DİNÇÖZ

Petek Dinçöz Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Seda- Petek karsı karsıya...

2 posters
YazarMesaj
fatos
Moderatör
Moderatör
fatos

Seda- Petek karsı karsıya... Empty
MesajKonu: Seda- Petek karsı karsıya...   Seda- Petek karsı karsıya... Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 6:29 pm

SABAH KUŞAĞI PROGRAMLARINDA BİRİNCİLİĞİ KİMSEYE KAPTIRMAYAN Seda Sayan'A YENİ DÖNEMDE DİŞLİ BİR RAKİP GELİYOR

Yeni yayın döneminde sabah kuşağındaki rekabet kızışacak gibi görünüyor. Yeni yayın döneminde Petek Dinçöz, bugüne kadar sabah kuşağında birinciliği kimselere kaptırmayan Seda Sayan'a rakip olacak.

Yapımcılığını Sinevizyon'un üstlendiği Petek Dinçöz'ün sabah programı, Show TV'de yayınlanacak. Sabahların tartışmasız sultanı Seda Sayan'la aynı kuşakta program yapacak olan Dinçöz'ün işi oldukça zor görünüyor. Ancak gelen son bilgilere göre Petek Dinçöz yeni programı için harıl harıl format çalışmalarına başlamış. 'Sabahların Sultan'ı olmak için yarışacak olan iki başarılı sanatçının ratıng kavgasından kimin galip çıkacağı merakla bekleniyor
petekçi
PDF
PDF

Seda- Petek karsı karsıya... Empty
MesajKonu: Geri: Seda- Petek karsı karsıya...   Seda- Petek karsı karsıya... Icon_minitimeSalı Ocak 29, 2008 5:39 am

ya petek sonuncuda olsa bence o biz hayranları için 1 numara.hayranı olduğum için demiyorum.yani çok güzel sunuyor.seda sayan'da emek sarfediyor ama emeğe saygı diyorum ama petek bence 1 numara.bence petek',n sesi bülent ersoy ebru gündeş'ten güzelki ben ona hayranım.sakınyalnış anlamayın şunu söylemek istiyorum.yani ben kendim benim zevkim petek dinçöz.çok büyük başarı gördüm kiben ona hayranım.mesela tarkan hayranları onda büyük başarı görüp en güzel sesi bulup hayran olmuşlardır.flimlerde fatma girik türkan şoray çok mu çok başarılı.opnlara saygım var ama petek assolist.bilmem biliyor musunuz?bülent ersoy programında türkiye güzeli seçildi.ama bir adam türkan şoray resimi getirip :"bundan başarılı olamaz."gibi sözler etti.ama düşünsenize bir.petek dinçöz assolist.dimi.bülent ersoyda'da büyük ses var.ama ben dedim ya petek'te buldum.hep kendini değil başkalrını düşünen,başkaları ile üzülüp mutlu olan şirin mi şirin bir insan.ailemin yerini tutamaz ama oda benim büyüğüm ablam canım.iyiliğini bana yararı yok ama seviyorum işte.çevremde iyi insanlar yok ve bende herkesi sevmek isterim oda petek dinçöz sayesinde oldu.ÖPÜYORUM AŞKIMI.EVLENDİ MUTLULUKLARRRR.birde heedefim anasınıf öğretmenliği.inşallah onun çocuğunu okuturum. Laughing ama çok şirin iyi kalpli biris aşkım benim.

Seda- Petek karsı karsıya...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-