Petek DİNÇÖZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petek DİNÇÖZ

Petek Dinçöz Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

röportaj......

2 posters
YazarMesaj
fatos
Moderatör
Moderatör
fatos

röportaj...... Empty
MesajKonu: röportaj......   röportaj...... Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 6:44 pm

Bugün gazetesiyle yaptığı röportajında zehir zemberek açıklamalarda bulunan Petek Dinçöz, Can Tanrıyar’la olan ilişkisinden de “Beni hiç kıskanmıyor hatta en açık hangisiyse onu giy diyor” diye bahsediyor. Bugün gazetesi yazarı Şebnem Özuzcan’a konuşan Petek Dinçöz’ün röportajı çok konuşulacak...
- Sahne, dizi derken şimdi de sinema filmi; maşallahınız var. Doğrusu hiç boşunuz yok! Bunun sebebi; genç ve güzelken çuvalı doldurayım hırsı mıdır?

Asla hırslı biri değilim. Hırs tehlikedir. Hırstan çok korkarım üstelik. Hırslı bir insanla aynı masaya oturup yemek yerken, tuvalete bile kalkmam. Bilirim ondan bir tehlike gelecektir mutlaka. Sadece bu işe girdim mi, girdim. Yapabileceğimin en iyisini sergilemek istiyorum ve inandığım işlerde yer alıyorum sadece.

- İnkar etmeyin, çok para da kazanıyorsunuz ama?

Para kazanıyorum ama çok harcıyorum. Kenara atmak gibi bir lüksüm yok. Para harcamazsanız başarılı olamazsınız. En iyi orkestra bendedir. Kostümlerime çok para harcarım. Vallahi Cengiz Abazoğlu benim sayemde zengin oldu. Kuaförüme para gidiyor, sürekli saçımın rengini, modelini değiştiriyorum. Makyözüm, organizatörüm, asistanım hepsi Türkiye'nin en iyisi.

- Birikiminiz yok mu?

Vergi sıralamasında mutlaka her yıl ilk 10'a giriyorum ama "Bugün neyin var?" diye sorarsanız; hiçbir şeyim yok. Evim yok. Arabam yok. Param yok.

- Can Tanrıyar buna ne diyor?

Mantığı almıyor. "Yav biraz pinti ol. Saç, makyaj bunları kendin yap" diyor. Olmaz işte, bizim işimiz şov.
CAN BENİ KISKANMIYOR. EN AÇIĞI HANGİSİYSE ONU GİY DİYOR

- 6 yıl bir adamla birlikte olmaktan sıkılmadınız mı?

Sıkılmadım. O Yay burcu, ben de İkizler. Hep bir heyecan var aramızda. Sürprizlerle dolu biri o. Duygularımı hep canlı tutuyor. Kamçılıyor. Yeri geliyor onu takip ettiriyorum, yeri geliyor sinirlenip parmağını kırıyorum, hep hareket var. Rutin yok.

- Siz onu çok kıskanıyorsunuz bunu biliyoruz da, o sizi kıskanıyor mu acaba?

Hiç kıskanç değil. Başka biri olsa, genç güzel bir kadın, sahneye çıkıyor, dekolte giyiyor, çatlar. Ona soruyorum "Yarın, sahneye çıkacağım, hangi kostümümü giyeyim". En açığı hangisiyse onu gösteriyor.

- Belki de size çok güveniyor.

Evet, çok. Ama ben de isterdim ki beni biraz kıskansın. Bazı şeylere "Olmaz" desin.

- Siz ona neler için "olmaz" diyorsunuz?

İçkiyi kıvamında içsin. Eskiden geceleri çok dışarı çıkıyordu, şimdi kırk yılda bir. Ama çıktığında da az içsin. Hem o değişik biri her gün namaz kılar, orucunu tutar. Düşünsene zaten yaşça benden büyük, 10 sene sonra o göz altları çökerse. İstemem.

- Aranızdaki yaş farkı avantaj mıdır yoksa dezavantaj mı?

19 yaş. Ben garantiye aldım aldatılmamayı.

- Nasıl?

Yaşımla yani. Yerçekimi erkeklere göre değil; kadınlar için. Aldatılmaya tahammülüm yok. Aldatılmak en büyük fobim.

- Belki de aldatılmışsınız fakat ruhunuz duymamıştır!

Bilmiyorum, bilsem biter. Ama ilk zamanlarda çapkınlıkları oldu. Ben de yerli yersiz kıskançlıklar yaptım. Şu anda işaret parmağını hissetmiyor örneğin. Bardağı tuttuğunda sıcak mı soğuk mu anlamaz. Üzülüyorum tabii. Ama olsun, ona da güzel bir ders oldu bu. Türkiye'de hep koca dayağı yiyen Aliye'ler olacak değil ya, o da 'Caliye' demek ki.

- Bu camiada kendinize rakip görüyor musunuz?

Ben kendimle yarışıyorum. Kimseyle değil. Bıraktım Gülben ve Hülya Hanım birbirleriyle yarışsın.

- Aranızdaki bu husumetin sebebi nedir?

Hiçbir zaman hiçbir büyüğüme saygısızlık yapmadım. Ama bana lâf söylerlerse de susmam, cevabını bilirim. Ben bu ünü, başarıyı yakaladığımda 21-22 yaşındaydım. Gülben Ergen benim yaşımda ne yapıyordu? Hiçbir şey. Hülya Hanım da öyle. Bakıyorlar, Petek Dinçöz genç yaşta üstelik, onların bu yaşta geldiği noktaya geldi, haset ediyorlar. Onların kızgınlıklarının sebebi budur.

- Hülya Hanım'la küslüğünüz nereye kadar devam edecek?

Bilmem, bakın ben sadece dedim ki Kaya Çilingiroğlu'yla aralarındaki olaylar için, "Yarın öbür gün barışırlarsa şaşırmayın." Çünkü yaptıkları bana göre komik bir oyun. Yatak odasına kadar her şeyi anlatıyor. Türk toplumuna kötü örnek oluyor. Şimdi de tüp bebek yapacakmış Kaya Çilingiroğlu'ndan. Ben onun Türk olduğuna inanmıyorum artık. O yabancı bir ülkede yaşayan yabancı uyruklu bir kadınmış gibi hareket ediyor. Nerede bizim örf, adet ve ananelerimiz? Ben asla evlenmeden çocuk yapmam. Önce yüzük sonra bebek.

BUGÜN GAZETESİ
betul_petek
PDF
PDF
betul_petek

röportaj...... Empty
MesajKonu: Geri: röportaj......   röportaj...... Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 12:59 pm

paylaşım için teşekkürler cnm

röportaj......
1 sayfadaki 1 sayfası